Zwiedzanie Krakowa Online NA ŻYWO z przewodnikiem po Krakowie

Przewodnik po Krakowie online Przewodnik po Krakowie online Przewodnik po Krakowie online Przewodnik po Krakowie online

Zwiedzanie Krakowa na ŻYWO, relacja z Krakowa na Żywo? Właśnie taką ofertę kierujemy do Państwa. W ten sposób można przeżyć wirtualne spotkanie z Krakowem. Doskonały pomysł na urozmaicenie spotkania firmowego, konferencji, zajęć lekcyjnych, czy spotkania w klubie seniora.

W jaki sposób realizowane jest zwiedzanie?

 • wspólnie ustalamy trasę zwiedzania
 • wybieramy termin i godzinę oraz przedział czasowy
 • po dokonaniu wpłaty otrzymują Państwo na adres mailowy link, pod którym zostanie TYLKO dla Państwa udostępniona transmisja na żywo - FAKTYCZNIE spaceruję i oprowadzam ;-) !
 • na życzenie istnieje możliwość nagrania zwiedzania, które odtworzą Państwo w wybranym czasie (wysyłamy link do transmisji)
  nie instalują Państwo żadnego oprogramowania
 • podczas zwiedzania towarzyszy mi operator, który transmituje wydarzenie

Jakie trasy proponujemy?

 1. Stare Miasto - Wszystkie najważniejsze zabytki w obrębie Rynku Głównego.
 2. Wzgórze wawelskie - Smok Wawelski, katedra, zamek z zewnątrz i inne zakamarki Wzgórza Wawelskiego.
 3. Kraków przez dziurkę od klucza. To, czego nie dowiedzą się Państwo podczas tradycyjnego zwiedzania. Anegdoty i ciekawostki to klucz tej wycieczki. Odwiedzimy miejsca mało znane, a o tych znanych opowiem coś niesztampowego. Będzie też o niezachowanych miejscach i zabytkach.
 4. Śladami mrocznych historii. Zbrodnie, złodzieje, mordercy, pochówki, kary, czyli krakowski PITAWAL na przestrzeni dziejów... Brrr!!
 5. Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Jan Paweł II nazwał je „stolicą kultu Bożego Miłosierdzia”, który krzewiła św. Faustyna Kowalska. Związany z nim oryginał obrazu Jezusa Miłosiernego „Jezu, ufam Tobie” oraz relikwie siostry Faustyny znajdują się w pobliskim kościele św. Józefa. Do sanktuarium pielgrzymują wierni z całego świata. Jest to miejsce silne Bogiem, do którego trzeba zajrzeć.
 6. Sanktuarium św. Jana Pawła II. Okazałe miejsce kultu św. Jana Pawła II, w którym aż trzykrotnie znajdziemy relikwię jego krwi. W kościele górnym można podziwiać wspaniałe mozaiki, a w dolnym – szereg kaplic, głównie maryjnych. Na wyróżnienie zasługuje kaplica św. Kingi, ufundowana przez Kopalnię Soli w Wieliczce. W jej centralnej części znajduje się wykonana z soli figura świętej.

Jednym kliknięciem przenoszą się Państwo do stolicy Małopolski.

Przeciętna cena zwiedzania:

400 za 2-2,5h (w tym opłata za operatora)

Zapraszam po przygodę do Krakowa! Inni już się zdecydowali.Zarezerwuj alternatywne zwiedzanie Krakowa w czasie pandemii.

Dowiedz się więcej

©2020.szalonyprzewodnik.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone

WINDWEB - Strony Internetowe