Szalony przewodnik po Krakowie

 

Na stronie zamawiają Państwo usługę przewodnika po Krakowie. Dodatkowo, istnieje możliwość rezerwacji posiłku i noclegu w Krakowie. Dla zainteresowanych szkół, wycieczkę możemy zorganizować kompleksowo, bez żadnych dodatkowych opłat. Jeśli nie posiadamy wolnego terminu, zaproponujemy Państwu jednego z kilku przewodników po Krakowie, którzy od kilku lat z nami współpracują. Są to równie wykwalifikowani przewodnicy po Krakowie – z wykształcenia historycy i historycy sztuki, którzy podobnie jak ja, chcą pokazać turystom Kraków z pasją i uśmiechem.

Marta - przewodnik po Krakowie

Marta Szymoniak 

Obsługa rezerwacji

 

Odpowiem na wszystkie Państwa pytania! 

 Marcin - przewodnik po Krakowie 

Marcin Szymoniak 

Przewodnik po Krakowie

 

Napisz lub zadzwoń! 

KONTAKT:

TEL. 504 818 283 

TEL. 519 146 823

EMAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (odpowiemy najszybciej jak to możliwe)

MESSENGER: m.me/szalonyprzewodnik 

 

DANE FIRMY:

Marcin Szymoniak Usługi przewodnickie SZPKRAK

Radzikowskiego 100G/35

31-315 KRAKÓW

NIP: 6080082864

 

Wszelkie zapytania odnośnie rezerwacji usługi przewodnika po Krakowie, trasy zwiedzania Krakowa, biletów wstępu czy posiłku, proszę kierować do Marty Szymoniak (można również skorzystać z formularza poniżej). Kiedy oprowadzam grupę po Krakowie, nigdy nie odbieram telefonu - całkowicie poświęcam czas na ciekawe oprowadzenie grupy. Osobiście skontaktuję się z Państwem na dzień przed zwiedzaniem. Po rezerwacji otrzymają Państwo w e-mailu dokument z ustaloną trasą zwiedzania Krakowa, godziną, miejscem spotkania i cennikiem biletów wstępu.

 

Rezerwujemy również bilety wstępu do Wieliczki i Podziemi Rynku. Są to miejsca bardzo oblegane przez turystów. Z nami mają Państwo pewność, że dokonamy wszelkich starań, aby można było zwiedzić te obiekty. Zapraszamy do zwiedzania!

 

FORMULARZ DO KONTAKTU

 1. Imię i nazwisko
 2. Telefon do kontaktu
 3. Adres e-mail
 4. Termin wycieczki
 5. Ilość godzin
 6. Rezerwacja posiłku
  TakNie
 7. Rezerwacja noclegu
  TakNie
 8. Standard noclegu w centrum miasta:
  tańszy z łazienkami na korytarzudroższy z łazienkami w pokojach
 9. Wiadomość

Dbamy o dobre imię naszej rodzinnej firmy. Profesjonalne podejście do każdego klienta sprawia, że wracają Państwo do nas ponownie, za co serdecznie dziękujemy. Nie boimy się nowych wyzwań! Proszę pytać, dzwonić i pisać! Na bieżąco odpowiadamy na wszystkie e-maile. Czas spędzony z Szalonym Przewodnikiem po Krakowie na długo zostanie w Państwa pamięci. Zapraszamy do zwiedzania Krakowa i okolic!

 
Przewodnik po Krakowie - Marcin Szymoniak