GRY MIEJSKIE KRAKÓW

Gry miejskie Kraków

Aktualnie mamy do zaoferowania kilka gier miejskich po Krakowie dla dzieci, młodzieży, ale też dorosłych! Będzie wesoło! 

ZASADY GIER!

Ważna informacja: przed rozpoczęciem gry następuje krótkie oprowadzanie z przewodnikiem, trwające około 40-50 minut, aby zapoznać uczestników z terenem, na którym będzie odbywała się gra miejska. Następnie, zazwyczaj na Rynku Głównym w Krakowie, następuje odprawa grup i wręczenie materiałów potrzebnych do gry.
Nasze gry dzieli jeden wspólny mianownik. Każda grupa otrzymuje od nas mapkę z zaznaczonymi przystankami, które należy odnaleźć w określonej kolejności.  Na poszczególnych punktach uczestnicy zabawy będą mieli do wykonania zadania, które nawiązują do tematu przewodniego gry miejskiej. Mamy zadania logiczne, sprawnościowe oraz takie, gdzie ważna jest spostrzegawczość! Czasem pojawi się zagadka albo gracze spotkają się z różnymi postaciami, takimi jak rycerz, czy czarnoksiężnik. Trzeba będzie wykonać zadania, a nawet zmierzyć się w pojedynku na miecze! Na przystankach znajdują się także wskazówki do rozwiązania kolejnych zadań. Trasy poszczególnych grup będą się różniły, tak aby grupy nie zachodziły sobie drogi podczas zabawy.

CEL GRY!

Cel gier miejskich po Krakowie jest bardzo prosty: grupa musi zdobyć jak najwyższą liczbę punktów oraz w jak najkrótszym czasie dotrzeć na przystanek końcowy, gdzie będzie czekał przewodnik po Krakowie. Wygrywa drużyna z jak największą liczbą punktów. Pod uwagę brany jest także czas! Gra miejska to przede wszystkim świetna zabawa i integracja grupy!

JAKIE WALORY EDUKACYJNE MAJĄ GRY MIEJSKIE PO KRAKOWIE?

Uczymy się:

  • orientacji w terenie;
  • pracy z mapą/planem miasta;
  • kojarzenia faktów, szukania informacji;
  • współpracy w grupie;
  • logicznego myślenia;
  • kreatywności i samodzielności

KOSZT GRY MIEJSKIEJ W KRAKOWIE – to co interesuje najbardziej

Cena gry miejskiej waha się od 25 do 45 zł – w zależności do liczby uczestników, rodzaju gry (liczby osób trzecich, które muszą uczestniczyć w scenariuszu gry miejskiej)

Mała grupa do 10 osób -  Cena wynosi 400 zł

Grupy powyżej 10 osób – od 25 zł  do 45 zł

Dodatkowo, jeśli grupa miała by być nagrodzona drobnymi upominkami na zakończenie gry, należy doliczyć kwotę 5 zł od uczestnika.

Zapraszamy do kontaktu przez nasz formularz , wyślemy Państwu wszystkie dostępne tematy.

 

Przewodnik po Krakowie, Marcin Szymoniak 

©2020.szalonyprzewodnik.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone

WINDWEB - Strony Internetowe