szalony przewodnik po krakowie oferta dla szkół

Przewodnik po Krakowie dla szkół

Doskonale wiem jak trudno czasem zapanować nad grupą maluchów, a nawet młodzieżą licealną.

Posiadam nie tylko doświadczenie przewodnickie, ale także pedagogiczne - pracuję z młodzieżą w krakowskich szkołach.

Zawsze wspieram nauczycieli i opowiadam w taki sposób, by uczniowie na długo zapamiętali wizytę w Królewskim mieście Krakowie.

Nigdy nie zapominam o najmłodszych!

Legendy, pytania dla ciekawskich, anegdoty i duża dawka dobrego humoru sprawi, że nawet najbardziej wymagający uczniowie długo będą wspominać chwile spędzone w Krakowie!Pomogę zarezerwować Państwu bilety i posiłki!

Przewodnicy po Krakowie mają możliwość negocjacji niższych cen dla swoich grup (dotyczy kawiarni i restauracji oraz oferty noclegowej)

Proszę zaznaczyć wybrane opcje w formularzu kontaktowym.

Przewodnik Kraków zaprasza!


Posiłek w cenie 13 lub 14 zł w samym sercu miasta!

Do wyboru pizza, pasta lub dwudaniowy obiad!

TANI HOSTEL W CENTRUM?

Dzięki współpracy z hotelami i hostelami, możemy zaproponować Państwu bardzo atrakcyjne ceny noclegów. Jesteśmy w stanie zaoferować warunki dostosowane do potrzeb naszych klientów!

Zadzwoń i zapytaj!

+48 504 81 82 83

Jeśli cenią sobie Państwo swój wolny czas, zapraszam do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy małą, rodzinną firmą i zależy nam na zadowoleniu klientów. Marta Szymoniak odpowiada za zorganizowanie pobytu w Krakowie. Przewodnik po Krakowie spełni Państwa wszelkie oczekiwania co do wspólnego zwiedzania. Jeśli, oprócz przewodnika, życzą sobie Państwo zorganizowanie całego pobytu, drogą e-mailową prześlemy pełną ofertę. Z tego tytułu nie ponosi się ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT, ani prowizji. W celu zobaczenia naszej bazy noclegowej zapraszam na stronę www.tanihostel-krakow.pl.

©2020.szalonyprzewodnik.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone

WINDWEB - Strony Internetowe