Przewodnik Kraków

Spectacles Kraków

En tant que guide de la ville de Cracovie, dans un calendrier année des dizaines de groupes que je mène. Il est un honneur pour moi, si vous revenez à nouveau à découvrir à nouveau Cracovie. Travailler Guide Cracovie folle nécessite une amélioration continue de cette belle passion pour moi visites. Vous venez de différentes parties du pays et le monde. Ceux d'entre vous qui sont dans la ville de Krak première fois encore plus admirer la beauté des juif de Kazimierz, recoins mystérieux et voici contreforts de Cracovie panorama vu de la Butte et la Butte de Krak ... Il est pour moi une grande satisfaction, peut être un guide pour vous sur ce lieu unique. Marcin Szymoniak - Crazy Guide de Cracovie toujours avec humour, toujours avec le sourire, histoire remarquable vous dire!

Je vous garantis un bon moment, anecdotes et des anecdotes extraordinaires. Les amateurs de l'auteur seront heureux to'll montrer itinéraire endroits romantiques et de l'histoire. Voulant savoir Cracovie depuis le côté sombre, je vous suggère de marcher itinéraire composé autour de meurtres et de suicides.

Zapraszamy na wycieczkę z szalonym przewodnikiem po Krakowie.


NAJPOPULARNIEJSZE TRASY

Zwiedzanie drogi królewskiej z przewodnikiem

DROGA KRÓLEWSKA

Czas trwania: 2-4 h
Jesteś w Krakowie po raz pierwszy?
Ta trasa jest idealna dla Ciebie!
Poznasz wszystkie najważniejsze zabytki Krakowa!
Koszt: 250 - 350 PLN

Zwiedzanie drogi królewskiej z przewodnikiem

ŻYDOWSKI KAZIMIERZ

Czas trwania: 2 h
Poznaj bogatą i niezwykłą kulturę żydowską na krakowskim Kazimierzu. Siedem zachowanych synagog i najstarszy żydowski cmentarz w Europie!
Koszt: 250 PLN

Zwiedzanie drogi królewskiej z przewodnikiem

WYCIECZKA SZKOLNA KRAKÓW

Czas trwania: 3-5 h
Połącz zwiedzanie Krakowa z rozrywką! Na trasie zwiedzimy Wzgórze Wawelskie i traktem królewskim będziemy podążać w stronę Rynku! Przy odrobinie szczęścia może uda nam się zwiedzić Muzeum Podziemi Rynku?
Koszt: 250 - 400 PLN

Zwiedzanie drogi królewskiej z przewodnikiem

KRAKÓW W JEDEN DZIEŃ

Czas trwania: 4-6 h
Masz mało czasu, a chcesz zobaczyć jak najwięcej? Połączymy spacer drogą Królewską i zwiedzanie Żydowskiego Kazimierza. Jeśli wystarczy sił, odwiedzimy Fabrykę Schindlera lub Podziemia Rynku!
Koszt: 3540 - 500 PLN

Zwiedzanie drogi królewskiej z przewodnikiem

ŚLADAMI JANA PAWŁA II

Czas trwania: 4 - 7 h
Miejsc związanych z Janem Pawłem II w Krakowie jest bardzo wiele! Trasa została przygotowana z myślą o zmotoryzowanych oraz tych, którzy z chęcią wybiorą się na pieszą wycieczkę po Krakowie!
Koszt: 350 - 550 PLN

Zwiedzanie drogi królewskiej z przewodnikiem

WZGÓRZE WAWELSKIE

Czas trwania: 2 h
Poznaj miejsce pochówku królów Polskich! Zwiedzimy Katedrę na Wawelu, będziemy wspinać się na wieżę, gdzie bije Dzwon Zygmunt i zejdziemy do Podziemi... Na zewnątrz czeka nas dziedziniec arkadowy, a przy dobrej pogodzie z tarasu widokowego być może będziemy mogli podziwiać Tatry!
Koszt: 250 PLN

Zwiedzanie drogi królewskiej z przewodnikiem

LEGENDY I TRADYCJE

Czas trwania: 2 - 4 h
Legendę o Smoku Wawelskim znają duzi i mali, ale o Lajkoniku niekoniecznie... Spacer Drogą królewską z legendami i ciekawostkami nigdy nie jest nudny!
Koszt: 250 - 350 PLN

Zwiedzanie drogi królewskiej z przewodnikiem

ŁAGIEWNIKI

Czas trwania: 2-3 h
Na wycieczce odwiedzimy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego oraz nowo powstałe Centrum Jana Pawła II, gdzie zostały przeniesione wszystkie pamiątki związane z życiem polskiego papieża!
Koszt: 250 - 300 PLN


NIESZTAMPOWE ZWIEDZANIE KRAKOWA

Zwiedzanie drogi królewskiej z przewodnikiem

KRAKÓW PRZEZ DZIURKĘ OD KLUCZA

Czas trwania 3-6 h
Chcesz spotkać się z przewodnikiem po Krakowie kolejny raz? Wolisz zwiedzać to, czego nie widzą inni? Poznaj zakamarki Krakowa! Zobaczymy m.in. obiekty, które z braku czasu, są pomijane podczas tradycyjnego zwiedzania!
Koszt: 250 - 400 PLN

Zwiedzanie drogi królewskiej z przewodnikiem

PODGÓRZE I KOPIEC KRAKA

Czas trwania 3-5 h
Połączymy zwiedzanie ze wspinaczką na najchętniej uczęszczany Kopiec Kraka! Podczas wycieczki zwiedzimy dawny teren getta krakowskiego, a z kopca opowiemy m.in. historię związaną z kamieniołomem Liban i obozem Płaszów.
Koszt: 250 - 350 PLN

Zwiedzanie drogi królewskiej z przewodnikiem

KRAKÓW INACZEJ - STARE MIASTO

Czas trwania 2-3 h
Kraków dla Krakusów? Tak, ale nie tylko! Wycieczka podczas której dowiecie się Państwo wielu anegdot i ciekawostek związanych z terenem Starego Miasta w Krakowie
Koszt: 200 - 250 PLN

Zwiedzanie drogi królewskiej z przewodnikiem

KRAKÓW ŚLADEM MROCZNYCH HISTORII

Czas trwania 2-5 h
Mordercy! Skazańcy! Białe damy! Kaci! O tym wszystkim i wiele więcej usłyszysz podczas zwiedzania śadem krakowskiego pitavalu.... Historie od średniowiecza po czasy współczesne....
Koszt: 200 - 350 PLN


NAPISALI O NAS

Nie tylko Szalony Przewodnik, ale przede wszystkim Przewodnik Wybitny. Cechuje Go olbrzymia wiedza historyczna, zresztą jest specjalistą w zakresie tej dziedziny i umie dostrzegać niezwykłość dzieł dawnych, nawet tych z pozoru niewielkich i nie dostrzegalnych jak obrazy, rzeźby, czy różnego rodzaju budowle, dzięki takiemu Przewodnikowi, np. dawne pieczęcie stają się dziełami równej rangi jak wspomniane wyżej. To egzemplifikuje moc Jego niezwykłej erudycji i pragnienia zdobywania jeszcze większej wiedzy, a co w tym wszystkim najpiękniejsze tą wiedzą się dzieli. W sposób szczery, kompetentny, profesjonalny i niemalże cały czas z ...uśmiechem:) Kraków zna nie tylko jak własną kieszeń, ale przede wszystkim potrafi udowodnić, że to miasto jest jednym z najpiękniejszych na świecie. Wszystkiego najlepszego na przewodnickim szlaku. Najmocniej polecam! Z braterskim pozdrowieniem, MLR

Marcin Radwan z Krakowa

Jeśli przymiotnik "szalony" odnosi się do szalonej wiedzy, szalonego zaangażowania, szalonej pasji i szalonej miłości do tego co się robi, to rzeczywiście Brokuł jest Szalonym Przewodnikiem! Polecam, wrócę, skorzystam jeszcze raz z pomocy Szalonego Przewodnika! Zapomniałbym jeszcze o jego zonie! Wielkie dzięki za pomoc i opiekę!

Pan Andrzej Wójcik z Trójmiasta

Panie Marcinie, dziękuję w imieniu całej mojej grupy za charyzmatyczne i nietuzinkowe opowieści o Krakowie. Pani Marto, dziękuję za organizację, rezerwacje i poświęcony czas.
Dla wszystkich poszukujących przewodnika po Krakowie -jest tylko Jeden - Szalony Przewodnik. Oprowadzając nas po Krakowie, wiele osób z zazdrością przypatrywało i podsłuchiwało naszego Pana Marcina. Polecam ogromnie!!!

Ala Pal z Lęborka

Bombowo i wystrzałowo!
Nasze progenitury zachwycone Panem Marcinem i jego opowieściami. Nawet nam (dużym) udzielił się klimat :)
Dziękujemy za nieszablonowe podejście do historii i wiele ciekawostek spoza kanonów podręcznikowych. Na pewno wrócimy po dodatkową porcję wiedzy i humoru!

Maciej Kulesza z Warszawy

Zapraszamy do przeczytania wszystkich opinii na Facebooku

©2020.szalonyprzewodnik.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone

WINDWEB - Strony Internetowe